Bilgi ve İletişim: (0452) 214 44 44

Flora Hotel

Hakkımızda

Flora Ordu Hotel &Apart &Suit, bulunduğu konum, tüm detayları ile tamamen konforlu bir konaklama deneyimi düşünülerek dizayn edilmiş bölgenin en geniş ve şık odaları, otel bünyesindeki GloriaJean’sCoffees ve Restoranında özenle hazırlanan Dünya ve Türk mutfağı lezzetleri ile,misafirlerine eşsiz bir konaklama deneyimi sunuyor.
Şehrin karmaşasından uzak, ancak bir o kadar da şehrin içinde, doğayla denizin, havaalanı ile şehir merkezinin tam ortasında, turistik veya iş amaçlı tüm cazibe merkezlerine en kolay ulaşım şartları sunan muhteşem bir lokasyonda, değerli konuklarını ağırlamayı bekliyor.
Misafirlerimizin tüm ihtiyaçları düşünülerek, apart, süit, connect ve standart gibi birçok farklı oda seçeneği oluşturduk.
Ordu’nun eşsiz doğası, mavi bayraklı denizi ve kumsallarında tatilinizi yaparken veya 2000 yılı aşkın tarihi dokusu, içerisinde birbirinden gizemli hikayeleri barındıran kültürel miraslarını keşfederken ya da Akdeniz’den Karadeniz’e uzanan yeni ticaret kapısı sayesinde bir ticari merkez haline gelen şehrimizde iş amaçlı ziyaretlerinizi gerçekleştirirken, Flora Hotel Apart &Suit ailesi olarak sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız.
Flora Hotel Ordu